Hijyen ve Kalite

0 262 331 15 22
Tüm istek , bilgi ve siparişleriniz için
Foto Galeri
Üretim yerimiz ve ürünlerimizin resimleri
 
Bayilik Başvurusu
Bayimiz olmak için linkteki formu doldurunuz.
 

hijyen kaliteGıda ve kurabiye üretimi, hizmet olarak son derece hassas konulardan biridir. İnsan sağlığı ile doğrudan ilgili bir hizmet olarak son derece yüksek sorumluluk gerektirmektedir. Sağlık ve hijyen şartları yanında, ayrıca lezzet ve damak tadı, estetik görünüm ve kalite, diğer unsurları oluşturmaktadır.Kısacası, insan yediklerinden dolayı içinin rahat olmasını ister. İşte Kavalalı bu sorumluluk bilinciyle ve müşteri memnuniyetini esas alarak kurabiye üretimini en iyi şartlarda yapmaya çalışmaktadır.

Kavalalı değişen ve gelişen şartlara ve standartlara göre sürekli kendini yenilemektedir. Bu doğrultuda, sektördeki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri de takip ederek hijyenik şartlara özenle uyarak, sağlıklı ve temiz bir ortamda modern ekipmanlarla üretim yapılan tesislerimizde, personelimiz sürekli denetim ve eğitime tabi tutulmaktadır.

 

Kavalalı Kurabiye, üretimin öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında hijyene de büyük önem vermektedir.

Üretim Alanlarına Giriş ve Personel Kıyafetleri

Üretim alanında üretimle ilgili tüm personelin ağız maskesi ve bone takma zorunluluğu vardır. İmalat personelleri kendilerine özel terliklerle imalat alanına girebilmektedir. Görevliler dışında üretim alanına girenler ise bone, galoş ve maske takmak zorundadır. Kavalalı Kurabiye, hijyenin önemli bir göstergesi olan personel giyimine üretim aşamasında ve üretimin sunumu aşamasında da büyük bir önem verir. Kavalalı Kurabiye personeline özel olarak dikilen kıyafetler sayesinde kurumsal kimlik tam olarak yansıtılmaktadır. Personel kıyafetleri ayrı bir ünitede düzenli olarak yıkanır ve ütülenir.

Modern Pişirme Koşulları

Üretilen ürünler son sistem fırınlarda pişirilmektedir. Profesyonel tarzda yerleştirilen kazanlar ve fırınlar sayesinde ürünler hijyenik, modern ve seri bir şekilde üretilmektedir.

İdeal Havalandırma Sistemi

Şirketimiz kurabiye kokularını anında tahliye eden modern bir havalandırma sistemine sahiptir. Bu sayede ağır kokuların kurum içinde yerleşmesi, bakterilerin dip köşelerde üremesi önlenir. Ürünlerin hijyeni ve personelin sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan havalandırma koşulları, kaliteli üretimin önemli bir parçasıdır.

Ürünlerin Hijyeni

Kavalalı Kurabiye malzeme alımı konusunda çok hassas davranmaktadır. Şirketimiz kullanılan malzemelerin alımında sektöründeki öncü firmalarla çalışmaktadır. Gelen malzemeler uygun saklama koşullarında depomuzda saklanmaktadır. Bu doğrultuda özenle seçilen malzemeler uygun hijyenik şartlarda hazırlanıp tüketime sunulmaktadır.


Kurumsal
Tarihçe
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Basın Odası
Bayilik
 
Kavala Kurabiyesi
Ürünlerimiz
Hijyen ve Kalite
Üretim Bilgisi
Online Sipariş
Müşteri Hattı
 
Yardım
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
Teslimat Koşulları
İade Prosedürü
İptal Prosedürü
 
Hızlı İletişim
Adres : Kadıköy Mah. Bağdat Cad. 108 / B İzmit - KOCAELİ
Telefon : 0262 331 15 22
Faks : 0262 321 14 12
E-mail : info@kavalali.com.tr
Takip Edin
Anasayfa İletişim